UM Jastrzębie-Zdrój / Barbara Englender.
UM Jastrzębie-Zdrój / Barbara Englender.

W ciągu 14 miesięcy w Zdroju wyrośnie nowy blok z 33 mieszkaniami i 21 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Lokale będą dwu- , trzy-  i czteropokojowe o powierzchni od 51 do 77 metrów kwadratowych. TBS Daszek rozplanował mieszkania tak, jak wnioskowały osoby zainteresowane najmem. W budynku znajdować się będą również pomieszczenia techniczno–gospodarcze, wózkownie oraz komórki lokatorskie.

- Jestem bardzo zadowolona, że ruszamy z budową nowych mieszkań w Zdroju zaledwie półtora roku po tym jak oddaliśmy do użytku poprzedni budynek. Ta inwestycja była potrzebna jastrzębianom, którzy są żywo zainteresowani najmem lokali budowanych przez TBS Daszek - mówiła prezydent Anna Hetman.

Budynek będzie miał pięć kondygnacji naziemnych. Wybudowany zostanie w technologii tradycyjnej. Wszystkie 33 mieszkania będą wykończone w wysokim standardzie. Na podłogach znajdą się panele podłogowe i płytki ceramiczne. Łazienka i kuchnia będą wykończone płytkami ceramicznymi, a całe mieszkanie wymalowane farbą emulsyjną. Mieszkania będą wyposażone w piece gazowe dwufunkcyjne CO/CWU, piec gazowy z piekarnikiem w kuchni, armaturę sanitarną oraz instalację telewizyjną, internetową, telefoniczną i domofonową.

Cała inwestycja kosztować będzie 9 mln 470 tysięcy zł.

 

źródło: UM Jastrzębie. 

Komentarze

Dodaj komentarz