KMP Jastrzębie Zdrój.
KMP Jastrzębie Zdrój.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 2.30, na skrzyżowaniu ulic Rybnickiej i Gagarina w dzielnicy Pochwacie w Jastrzębiu-Zdroju. Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie.

Jak ustalili policjanci, jadący skodą 34-letni mieszkaniec Żor, nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu i zderzył się z prawidłowo jadącym chevroletem, którym kierował 38-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego.

Policja wskazuje, że obaj kierujący byli trzeźwi. Na miejscu pracowali strażacy, policjanci i służby drogowe. Do szpitala trafił kierujący chevroletem. Po badaniu okazało się, że doznał złamania kości prawego oczodołu. Policjanci ustalają teraz wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia.

- Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to, obok nadmiernej prędkości, najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że wraz ze zmianą pogody powinniśmy zmienić technikę prowadzenia pojazdu. O szczególną ostrożność proszeni są wszyscy uczestnicy ruchu - apeluje jastrzębska komenda policji.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

  • Dawid Wypadek 19 marca 2021 20:53Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Dodaj komentarz