post image
Pet Patrol Rybnik / Facebook.com

- "Serdeczne pozdrowienia" dla mieszkańców ulicy ks. Pośpiecha w Boguszowicach, oraz wszystkich osób, które od KILKU DNI mijały i nie zareagowały na tego, konającego kota!!! Wielkie brawa za ten przykład ludzkiego zacofania, bezduszności i wieśniactwa!!! - informuje Pet Patrol Rybnik.

Jak wskazuje Pet Patrol Rybnik, kotka konała przez kilka dni. Jej szanse na przeżycie są nikłe, gdyż właściwie nikt z przechodniów w porę nie zareagował na konającego kota. 

- Szanse na jego przeżycie są nikłe... bo nikt z szanownych przechodniów, świadków nie raczył zareagować. Były inne ważniejsze sprawy? Co tam kolejny "zdychający" kot, to przecież tylko zwierzę... To zwierzę czuje ból w taki sam sposób jak człowiek. Do tego stres związany z niemożnością poruszania... paniczny strach... Byłeś tego świadkiem i nie zeragowałeś!!! Jakie masz wytłumaczenie? - dodaje Pet Patrol Rybnik.

Ostatecznie kotka, choć w bardzo ciężkim stanie trafiła do Pet Patrolu. A wystarczyło, że w porę zareagowałby ktokolwiek z przechodniów. Wówczas jej szanse na przeżycie byłyby zapewne dużo wyższe. Pamiętajmy - nie bądźmy obojętni!

Klikając poniżej, można wesprzeć leczenie kotki. 

Komentarze

Dodaj Komentarz