post image
UM Racibórz.

Oferta obiektu będzie skierowana do najmłodszych, dorosłych i seniorów służąc zwiększeniu integracji społecznej. Dzięki bogatej, elastycznej, wielosezonowej ofercie umożliwi wiele sposobów na aktywną rekreację i integrację mieszkańców przez cały rok. W zimie obiekt spełni się w roli krytego lodowiska, a w okresie letnim można wykorzystać go jako park rozrywki dla rodzin rozstawiając w nim np. "dmuchańce".

Inwestycja będzie wykonywana kompleksowo w 1 etapie, z możliwością skalowania w razie przyszłej potrzeby zwiększenia aktywności obiektu.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii obiekt nie będzie emitował szkodliwych niechcianych substancji, dzięki czemu ingerencja inwestycji w środowisko będzie ograniczona. Projekt przewiduje zastosowanie specjalnych rozwiązań dla osób niepełnosprawnych i spełnianie standardów dostępności.

Projekt daje szerokie możliwości aktywizacji i integracji społecznej różnych grup społecznych, promuje tolerancje, a tym samym walczy z dyskryminacją.

Inwestycja jest warta blisko 4,8 mln zł. Jeśli ma zostać zrealizowana w całości, miasto będzie musiało dołożyć do niej 800 tys. zł.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.