Archiwum Ireneusz Stajer / Żorski Bieg Uliczny.
Archiwum Ireneusz Stajer / Żorski Bieg Uliczny.

- Usilnie staraliśmy się i do końca wierzyliśmy, że już w kwietniu uda nam się zorganizować XVI Bieg Barbórkowy – leśną edycję specjalną. Niestety, biorąc pod uwagę obecną sytuacją epidemiologiczną oraz obostrzenia sanitarne jesteśmy zmuszeni kolejny raz przełożyć termin biegu, który miał się odbyć 18 kwietnia br. - informują organizatorzy.

Nowy termin wydarzenia, to 10 lipca 2021 roku. W kwietniu, odbędzie się jednak bieg wirtualny.

Osoby zapisane na tę wersję Biegu Barbórkowego, będą mogły wziąć w nim udział w zaplanowanym na kwiecień terminie: 19-25 kwietnia 2021 r.

Osoby zapisane na leśną edycję specjalną biegu, mogą zamienić pakiet startowy na Wirtualny Bieg Barbórkowy lub otrzymać voucher do wykorzystania na jeden dowolnie wybrany przez siebie bieg organizowany przez MOSiR Rybnik, w terminie do końca 2022 roku. Jeśli zapisani nie wykonają żadnej czynności, automatycznie zostaną przepisani na bieg 10 lipca.

W przypadku chęci skorzystania ze zamiany pakietu startowego na Wirtualny Bieg Barbórkowy lub na voucher, należy wysłać swoje zgłoszenie w nieprzekraczalnym terminie do 15 kwietnia 2021 roku, na adres e-mail: biegi.mosirrybnik@gmail.com.

Komentarze

Dodaj komentarz