YouTube.com
YouTube.com

Projekt ma na celu zebranie 5 milionów złotych dla 34-letniej Iwony Glazer. Dziewczyna zmaga się z kifoskoliozą piersiowo-lędźwiową dużego stopnia i potrzebna jest kosztowna operacja za granicą.

- Ta zbiórka to moja ostatnia nadzieja, to moje wołanie o pomoc, błaganie o szansę na życie… Mój kręgosłup mnie zabija. Nie jestem stanie już sama oddychać. 24 godziny na dobę muszę być przypięta do respiratora. Ile jeszcze wytrzyma moje ciało? Bez operacji kręgosłupa nie mam zbyt wiele czasu - informuje Iwona w swojej zbiórce.

Młoda artystka z Bielska-Białej Angelika Piznal, nagrała utwór pt. "Pałac", który znajduje się na płycie charytatywnej. Można i WARTO ją nabyć na Allegro (kliknij tutaj).  Cały dochód z płyty zostanie przeznaczony na leczenie Iwony.

- Jestem uczennicą Bielskiego Studia Piosenki w Bielsku-Białej, swój głos trenuję pod okiem Klaudii Miszczyk. Biorę udział w wielu międzynarodowych konkursach wokalnych oraz chórach. Do największych osiągnięć mogę zaliczyć II miejsce w międzynarodowym konkursie "Talenty Europy" oraz "The Song" - mówi o sobie Angela.

Piosenki prezentowane na płycie są z różnych dziedzin muzyki - od popu aż po muzykę klasyczną. W akcję włączyli się tacy artyści jak: Kayah, Irena Santor, Maja Kapłon, ich Troje, Izabela Trojanowska, Roberto Cresca czy Golec uOrkiestra.

Źródło: siepomaga.pl

Komentarze

Dodaj komentarz