post image
WCK Wodzisław Memy można przesyłać do 5 maja

Aby wziąć w nim udział, należy zaprojektować mema, którego elementy graficzne i tekstowe będą nawiązywały do tytułu konkursowej pracy. 

Prace w formacie JPG o rozdzielczości 300 dpi wraz z kartą zgłoszeniową można przesyłać do 5 maja 2021 roku na adres: http://a.kozielska@wck.wodzislaw.pl.

- Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu wodzisławskiego - mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK. - Jak na mema przystało, liczymy na humorystyczne podejście do tematu - dodaje. 

Na autorów trzech najlepszych memów czekają nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas spotkania podsumowującego działania projektu. Zwycięskie prace mają także szansę na pojawienie się w materiałach promujących językowe przedsięwzięcie, m.in. na wlepkach i plakatach.

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Dział Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić kartę zgłoszeniową. 

Konkurs organizowany jest w ramach projektu, na który WCK otrzymało środki z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Przypomnijmy, że Wodzisławskie Centrum Kultury znalazło się w gronie 29 beneficjentów programu Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty - dodaj do ulubionych 2021”. Projekt WCK „Język na stadionach - język tolerancji” otrzymał kwotę dofinansowania w wysokości 10 tys. zł. Konkurs na mema jest jednym z pierwszych działań, jakie WCK przygotowało w ramach przedsięwzięcia popularyzującego poprawną polszczyznę.
 

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.