post image
Pixabay.com

Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na internetowe seminarium poświęcone sprawdzonym rozwiązaniom w biznesie w czasach pandemii. Uczestnictwo w wydarzeniu wyposaży przedsiębiorcę w praktyczną wiedzę, pokaże, jak rozwijać marketingu online bez nakładów finansowych, umożliwi dostęp do bezpłatnych materiałów, promocji i doradztwa oraz zapewni roczny dostęp do nowych informacji i ich aktualizacji.

- Jeśli chcesz dołączyć do grupy tych, którzy nauczyli się, jak świetnie sobie radzić w dobie światowego kryzysu i rozwijać siebie i swoją firmę w trakcie jego trwania. Zapraszam Cię do uczestnictwa w Konferencji ForBS 3 - mówi Krzysztof Dybiec, prezes Zarządu Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim.

- Co powiesz na możliwość uzyskania sprawdzonych rozwiązań w biznesie w czasach pandemii? Poznanie sposobów radzenia sobie z obecna sytuacją, uzyskaniem rzetelnej wiedzy co i jak robić, by nie popłynąć jak część firm - dodaje.

Uczestnictwo w wydarzeniu wyposaży przedsiębiorcę w praktyczną wiedzę, pokaże jak rozwijać marketingu online bez nakładów finansowych, umożliwi dostęp do bezpłatnych materiałów, promocji i doradztwa oraz zapewni roczny dostęp do nowych informacji i ich aktualizacji. 

Szczegółowe informacje dot. wydarzenia może znaleźć na stronie: https://forbs.com.pl/forbs3/.

 Źródło: Prezes Zarządu Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim, Krzysztof Dybiec.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.