Zdjęcie poglądowe, magro_kr (CC).
Zdjęcie poglądowe, magro_kr (CC).

Zaskocz mieszkańców swoją wizją artystyczną, prowokuj do dyskusji i skłaniaj do refleksji. Wytocz ciężkie działa swojej kreatywności i pokoloruj jeden z bloków!

Projekt swym charakterem i tematyką musi w kreatywny i nieszablonowy sposób poruszać zagadnienia z zakresu ekologii oraz skłaniać do dyskusji na tematy związane z walką z zanieczyszczeniami środowiska wywoływanymi działalnością człowieka. Powinien wywoływać emocjonalne reakcje i prowokować refleksję odbiorcy na temat jego wpływu na kondycję środowiska, w którym mieszka. Dodatkowym atutem będzie nawiązanie do lokalnych wyzwań ochrony środowiska.

Projekt zostanie zrealizowany przy użyciu farby antysmogowej, która neutralizuje tlenki azotu, zmniejsza zanieczyszczenie powietrza formaldehydem, zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni na powłoce oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Prace oraz wypełnione karty zgłoszeniowe należy przesyłać na adres promocja@um.jastrzebie.pl lub w formie fizycznej dostarczyć bezpośrednio do jastrzębskiego urzędu miasta. Termin zgłaszania projektów mija 14 czerwca 2021r. 

Komentarze

Dodaj komentarz