Dominik Gajda / Archiwum.
Dominik Gajda / Archiwum.

W związku z odgórnymi obostrzeniami dotyczącymi udziału kibiców w wydarzeniach sportowych, spotkanie ze Stomilem Olsztyn zostanie zorganizowane jako impreza niemasowa, co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść poniżej 1000 kibiców.

- Ze względu na założenia organizacyjne Polskiego Związku Piłki Nożnej, bilety będzie można kupować na co czwarte miejsce w sektorach D, E, F, G oraz H. Uprzejmie prosimy wszystkich kibiców o zajmowanie miejsc zgodnie z dokonanym wyborem podczas zakupu. Sprzedaż biletów na sektor VIP nie będzie prowadzona - informuje GKS Jastrzębie.

Wejściówki można nabyć poprzez stronę internetową www.bilety.gksjastrzebie.com oraz w Sklepie Kibica, który zlokalizowany jest w Pasażu Podziemnym naprzeciwko Galerii Jastrzębie.

Kibicom, którzy posiadają Kartę Kibica, wejściówka automatycznie zostanie „nabita” na kartę, którą należy mieć przy sobie podczas wchodzenia na stadion i odbić w czytniku elektronicznym na bramie wejściowej. Klub informuje, że ważność wszystkich Kart Kibica, która upłynęła już, bądź upłynie w 2021 roku, została automatycznie przedłużona do 31 grudnia 2021 roku. 

W dniu meczu, kasy biletowe będą nieczynne.

Źródło: GKS Jastrzębie.

Komentarze

Dodaj komentarz