post image
Archiwum Od 15 maja autobusy będą przewoziły tylu pasażerów, ile jest miejsc siedzących lub 50 proc. ogólnej pojemności pojazdu

Od sobot\y 15 maja złagodzone zostaną obostrzenia dotyczące liczby miejsc. Będzie można przewozić tylu pasażerów, ile jest miejsc siedzących lub 50 proc. ogólnej pojemności pojazdu. Przypominamy, że w komunikacji zbiorowej nadal należy przestrzegać zasady wchodzenia pierwszymi drzwiami oraz zakrywania ust i nosa.

W trakcie planowania podróży warto skorzystać z aplikacji MyBus, stworzonej z myślą o użytkownikach transportu miejskiego. Oprócz tradycyjnego rozkładu jazdy, czyli tzw. tabliczki przystankowej, aplikacja potrafi wyświetlać najbliższe odjazdy na podstawie danych uzyskanych ze śledzenia pojazdów przez system GPS. Aplikację można pobrać na telefon w sklepie Google Play dla systemu Android oraz App Store dla systemu IOS. Instrukcję korzystania z aplikacji można znaleźć na stronie internetowej Międzygminnego Związku Komunikacyjnego z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju oraz na stroniehttp:// www.taran.com.pl.

Źródło: www.zory.pl
 

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.