Screen / Elusive Child Protection Unit Poland.
Screen / Elusive Child Protection Unit Poland.

Zatrzymanym jest 35-letni Piotr, który jak ujawnili działacze grupy Elusive Child Protection Unit Poland, miał pisać aż z 6 wabikami, pozornymi osobami nieletnimi, dziećmi.

- Namawiał do masturbacji kredkami i papierem. Wysyłała zdjęcia penisa - informują łowcy pedofilów.

W opublikowanym nagraniu, 35-latek przyznaje, że od niedawna pisze z dziećmi w internecie.

- To co ty robisz, może doprowadzić do tego, że jakieś dziecko będzie chciało zrobić sobie krzywdę - dodawał członek Elusive Child Protection Unit Poland.

Jak przyznawał sam podejrzany, jest osobą niepełnosprawną, chorą psychicznie. Podkreślił, że potrzebuje pomocy. Kilkukrotnie groził także, że chce popełnić samobójstwo. 

Mężczyzna został zatrzymany przez jastrzębską policję. Ze względu na jego stan psychiczny, podejrzany został oddany pod opiekę lekarza psychiatry. Teraz policja będzie badała sprawę. 

Źródło: facebook.com/ Elusive Child Protection Unit Poland.

Do tej sytuacji będziemy jeszcze wracać.

Komentarze

  • Ola 17 maja 2021 08:25Obie Panie mają rację
  • Ania DO: Matka 16 maja 2021 21:46Ma Pani rację. Niby z nimi rozmawiają przed publikacją materiału, że będą pokazywać ich twarz. Ale co wtedy jak policja umorzy sprawę, bo np. ktoś został posądzony o pedofilię? Sąsiedzi go wtedy zjedzą.
  • Matka 16 maja 2021 21:14Super, że jest grupka? co wyłapuje zboczeńców ?ale nie podoba mi się to, że pokazują twarz....nie, że go bronie! Ale mogą ucierpieć oprawcy reszta rodziny np. jego żona, dzieci które nie są nic winne. Powinno troszkę o nich pomyśleć, że będą mieć ciężko ? wytykani palcem dzieci itp. tylko współczuć ?

Dodaj komentarz