Dominik Gajda / Archiwum.
Dominik Gajda / Archiwum.

Początek spotkania przebiegał po myśli gości z Nowego Sącza, czego dowodem była bramka w 16. minucie meczu, którą zdobył Damian Chmiel. Z uderzeniem głową z bliskiem odległości, Pawełek nie miał szans.

Sytuacja odwróciła się na korzyść jastrzębian od 69. minuty spotkania, gdy GKS grał z przewagą jednego zawodnika po tym, jak drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Piter-Bućko. Gospodarze wykorzystali to w 76. minucie meczu, gdy za sprawą Daniela Rumina udało im się wyrównać wynik spotkania.

Mimo kilku okazji pod koniec meczu, wynik zakończył się remisem. Oznacza to, że GKS nadal nie jest pewny utrzymania w 1 lidze. 

29 maja, Jastrzębie-Zdrój, godz. 17:00
GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:1)
0:1 - Damian Chmiel 16’
1:1 - Daniel Rumin 76’

GKS Jastrzębie: Mariusz Pawełek - Dominik Kulawiak (72. Daniel Szczepan), Aleksander Komor, Kryspin Szcześniak, Jakub Niewiadomski, Lukas Bielak, Jakub Apolinarski, Marek Mróz, Daniel Feruga, Kamil Jadach (51. Farid Ali), Daniel Rumin.

Sandecja Nowy Sącz: Szymon Tokarz - Adrian Danek, Damir Sovsić (73. Daniel Dziwniel), Dawid Błanik (73. Maciej Małkowski), Michał Walski, Kamil Ogorzały, Jan Kuźma, Damian Chmiel, Michał Piter-Bućko, Wojciech Hajda, Tomasz Boczek.

 

źródło: GKS Jastrzębie.

Komentarze

Dodaj komentarz