post image
www.jastrzebie.pl Nagrody wyniki sportowe oraz dla trenerów przyznawane każdego roku

Zakwalifikowanie do kadry narodowej, występ w zawodach międzynarodowych, awans do I ligi lub do Ekstraklasy, I miejsce w Mistrzostwach Polski – oto osiągnięcia, które zostały docenione. Prezydent Anna Hetman spotkała się ze sportowcami i trenerami nagrodzonymi za sukcesy sportowe w 2020 roku.

- Cieszy mnie to, że nareszcie mogliśmy się spotkać. Doceniam, że tak chętnie reprezentujecie nasze miasto. Dostarczacie powodów do dumy nie tylko mnie, ale wszystkim jastrzębianom. Wasz wkład w budowę pozytywnego wizerunku Jastrzębia-Zdroju jest nieoceniony – powiedziała prezydent Anna Hetman.

Wręczyła zawodnikom i trenerom gratulacje i nagrody. Łącznie miasto przeznaczyło na nagrody 342 625,00 złotych.

Laureatami są: Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie (seniorzy, juniorzy i juniorzy młodsi), Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel (młodziki, juniorzy, juniorzy młodsi), Klub Sportowy Jastrzębie-Borynia (seniorzy), Klub Judo Koka Jastrzębie, Bokserski Klub Sportowy Jastrzębie (kadeci), Jastrzębski Klub Kyokushin Karate Kumite, Uczniowski Klub Sportowy „Pionier”, Jastrzębski Klub Tenisa Stołowego, Jastrzębski Klub Siatkarski Szkoły Mistrzostwa Sportowego Jastrzębie (juniorki), Stowarzyszenie „Klub Sportowy Nautilus-Jastrzębie”,

Nagrody Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów za prowadzenie zawodników osiągających wysokie wyniki są przyznawane każdego roku.

Źródło: www.jastrzebie.pl

Komentarze

Dodaj komentarz