Materiały prasowe
Materiały prasowe

Nowa oferta jest uzupełnieniem świadczonej dotychczas usługi transportu i zagospodarowania odpadów polegającej na odbiorze odpadów zgromadzonych we wcześniej zakupionym worku typu big bag. W zakupionym w ZZO worku posiadającym logo spółki mogą być gromadzone odpady takie jak: czysty gruz ceglany i betonowy, ziemia lub odpady zielone z ogrodów.

ZZO przypomina także o innej usłudze polegającej na sprzedaży kompostu wraz z dostawą, którą prowadzi w dwóch wariantach: luzem lub w bezzwrotnym opakowaniu – worku typu big bag o pojemności 1m3.Produkowany przez spółkę kompost o handlowej nazwie Rakor jest w 100% produktem naturalnym, wytworzonym z dostarczanych na kompostownię odpadów zielonych takich jak: trawa, liście i gałęzie. Środek  jest produktem polecanym do stosowania na wszystkich rodzajach gleby szczególnie na glebach lekkich i ubogich w próchnicę w celu zwiększenia zawartości materii organicznej i poprawy właściwości fizycznych, chemicznych i biologicznych.

Punkt Obsługi Klienta jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00, natomiast w soboty od 7:00 do 13:00, nr telefonu 32 418 40 74.

 

Komentarze

Dodaj komentarz