Policja.pl
Policja.pl

We wtorek 1 czerwca około godziny 7.00, policjanci patrolówki zostali skierowani na interwencję w rejon osiedla Juliana Tuwima w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie w rejonie jednego ze sklepów mają przebywać agresywnie zachowujące się osoby. Mundurowi na miejscu zauważyli wychodzącego awanturnika ze sklepu, który okazał się być poszukiwany. Najbliższe 8 miesięcy spędzi za kratami.

Poza tym 49-latek w trakcie przebywania na terenie sklepu nie stosował się do nakazu zasłaniania ust i nosa, za co został ukarany mandatem. Podobna sytuacja miała miejsce tego samego dnia w godzinach popołudniowych.

Mundurowi zostali wezwani z powodu nietrzeźwego mężczyzny na al. Piłsudskiego. Mężczyzna, którego wizerunek odpowiadał osobie ze zgłoszenia, okazał się być osobą poszukiwaną do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Zabrzu. Trzecia osoba została rozpoznana przez wywiadowców na ulicy Poznańskiej. Mundurowi nie mylili się. 26-letni mężczyzna okazał się być poszukiwany przez policjantów z Żor. Poszukiwani trafili już do Zakładu Karnego oraz do Komendy w Żorach.

Komentarze

Dodaj komentarz