post image
Źródło: UM Żory.

Zadaniem uczestników będzie odnalezienie zaginionego księcia, który nie wrócił ze spaceru. Po drodze czekać na nich będą średniowieczni mieszkańcy Żor i różne wyzwania. Kto i dlaczego przyczynił się do zniknięcia księcia? Odpowiedzi na te pytania pozwolą odnaleźć założyciela miasta Żory.

Gra przeznaczona jest dla osób w każdym wieku. W każdej drużynie powinna być osoba pełnoletnia (opiekun), dzieci mogą wziąć udział w grze pod opieką osoby dorosłej. Zgłoszenia osób indywidualnych lub drużyn max 7-osobowych należy przesłać na adres mailowy: improezja@gmail.com.

Pierwsza grupa poszukiwawcza ruszy o godz. 13:00, druga – o godz. 15:00. Punktem startu będzie pomnik Księcia Władsława, przy którym oczekiwać będzie zasmucona księżna.

Grę poprowadzą członkowie grupy improwizacyjnej Impro Sariensis : Aneta Antosiak, Katarzyna Broy,  Nikola Ledwoń, Krzysztof Małysz, Anita Morońska oraz Bartłomiej Świtacz, którzy przygotowali ją we współpracy z Żorskim Centrum Organizacji Pozarządowych. Udział w grze jest bezpłatny.

Komentarze

Dodaj komentarz