Radlin: Wakacje z sercem

Oferta półkolonii skierowana jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat, przede wszystkim zamieszkałych w Radlinie. Półkolonie odbywać będą się w 4 turnusach w lipcu i sierpniu. 

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe
– do lat 10
– od 11 do 14 lat

Koszt uczestnictwa w półkoloniach wynosi 200 zł. - Co ważne: oferta w całości opiera się na naszej współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, dlatego też wykupując półkolonie dla swojego dziecka, mieszkaniec wspiera lokalne, radlińskie firmy - słyszymy w urzędzie miasta.

Co w ofercie? Ciekawe zabawy i warsztaty z animatorami, wyjścia na basen, do FlyParku, do Parku Linowego Leśna Przygoda, Wrotki i do Kawy i Zabawy, „bitwy piłkowe" z FightBall, planszówki, xbox czy Netflix w Centrum Usług Społecznych i wiele innych atrakcji. Uczestnicy otrzymają obiady i drobne poczęstunki.

Co należy zrobić aby zapisać swoje dziecko na półkolonie Wakacje z sercem?

Wypełnić dokumenty ze strony https://miasto.radlin.pl/polkolonie i dostarczyć do urzędu miasta. Po otrzymaniu telefonu z urzędu o zakwalifikowaniu dziecka, dokonać opłaty 200 zł na konto Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radlinie, z dowodem wpłaty zgłosić się do Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radlinie
Szczegóły:  https://miasto.radlin.pl/polkolonie 

Komentarze

Dodaj komentarz