Dominik Gajda.

To będzie długa noc w Wodzisławiu Śląskim. Po wygranym 4:2 meczu przez Odrę Wodzisław, piłkarze mogą świętować awans do III ligi. Już pierwsze minuty meczu wskazywały, że tego dnia wodzisławianie mogą zawalczyć o zwycięstwo. W 6. minucie meczu bramkę zdobył Adrian Tabala. Piłkarze z Częstochowy odrobili stratę jeszcze w pierwszej połowie.

Jednak pierwszy kwadrans drugiej połowy dał dwie bramki Abuladze, dzięki czemu wodzisławianie wyszli na prowadzenie 3:1. Zacięta końcówka spotkania przyniosła kolejne bramki, jednak ostatecznie to nasi piłkarze sięgnęli po awans.

Raków II Częstochowa - Odra Wodzisław 2:4 (1:1)