Powitanie lata na... słodko

W parku przy inhalatorium będzie można spędzić miły czas z całą rodziną oraz przyjaciółmi i wspólnie powitać lato. Impreza rozpocznie się o godz. 17:00 od uroczystego wręczenia nagród laureatom konkursu "Malujemy z Natury". Równocześnie najmłodsi będą mogli korzystać z animacji przygotowanych specjalnie dla nich, m.in. będą dmuchańce, pokaz baniek mydlanych. Przed godziną 18:00 na scenie zaprezentuje się młodzież, która zatańczy taniec współczesny: hip-hop i modern jazz. O godzinie 18:30 usłyszymy  popularne covery znanych utworów, które zagra zespół One Night Band.

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie występ Piotra Karzełka & Moniki Biederman-Pers połączony z pokazem tańca ognia. Ich występ będzie wykwintną muzyczną ucztą połączoną ze spektakularnym widowiskiem, podczas którego będzie można podziwiać m.in. żonglerkę na płonących kijach, zionięcia ogniowe, całopalne wachlarze. Odważniejsi widzowie będą mogli współtworzyć ogniowy show pod okiem doświadczonych tancerzy ognia.

Podczas festynu zaplanowano promocję projektu "Cud miód", który realizuje Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju wspólnie z gminą Pawłowice. Będzie można nie tylko dowiedzieć się czegoś na temat projektu, ale również poczęstować tegorocznym miodem rzepakowym zakupionym w ramach projektu w pasiece z Pielgrzymowic. Dodatkowo pszczelarz z Pasieki pod Lasem opowie o pszczołach i produkcji miodu. Będzie także możliwość kupienia tego zdrowego i słodkiego produktu.

 

Komentarze

Dodaj komentarz