KMP Jastrzębie-Zdrój.
KMP Jastrzębie-Zdrój.

Jak wynika z zebranego policyjnego materiału dowodowego, mężczyzna znęcał się nad partnerką od marca 2021 roku. Do przemocy dochodziło na oczach dzieci. W czerwcu, po tym, jak groził, wyzywał, szarpał za włosy, bił, mundurowi nakazali mu opuścić mieszkanie i objęli go zakazem zbliżania się oraz kontaktowania z pokrzywdzoną kobietą. 42-latek jednak nie zastosował się do tego, a jego agresja w stosunku do partnerki nie ustała.

- Ostatni raz policjanci interweniowali w mieszkaniu pokrzywdzonej kobiety we wtorek późnym popołudniem. Wtedy to kryminalni na polecenie Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju zatrzymali agresora niestosującego się do nakazu opuszczenia mieszkania oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną - informuje rzecznik prasowy jastrzębskiej policji.

42-latek trafił do policyjnej celi, a wczoraj został tymczasowo aresztowany. Do zakończenia postępowania będzie przebywał za kratami. 

Tylko od stycznia 2021 roku, policjanci z jastrzębskiej komendy sześciokrotnie wydali już taki nakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się do mieszkania oraz pokrzywdzonego/pokrzywdzonej.

Komentarze

Dodaj komentarz