Arc Amelia Skowron 16-letnia Amelia Skowron będzie reprezentowała Śląsk w ogólnopolskim finale Miss Polski Nastolatek
Arc Amelia Skowron 16-letnia Amelia Skowron będzie reprezentowała Śląsk w ogólnopolskim finale Miss Polski Nastolatek

Kandydatki zaprezentowały się po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Amelia Skowron ubiegała się o tytuł wśród dziewcząt w wieku 14-18 lat. 

- Konkursem interesowałam się już od dłuższego czasu, więc jak zobaczyłam informację o castingu postanowiłam się zgłosić – mówi żorzanka, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Miarki. 

Jak dodaje, nie spodziewała się wygranej. 

- W konkursie brało udział tyle pięknych i wspaniałych dziewczyn, więc konkurencja była duża. A tytuł jest dla mnie wielkim wyróżnieniem i podsumowaniem mojej kilkumiesięcznej pracy – powiedziała nam laureatka. 

Interesuje się malarstwem, a nawet sama maluje. Przyszłość wiąże z medycyną bądź weterynarią, a także chce pracować w modelingu. Amelia będzie reprezentowała województwo śląskie na ogólnopolskim finale Miss Polski 2021 i Miss Polski Nastolatek 2021, które odbędą się na Festiwalu Piękna w dniach 20-22 sierpnia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wybory Miss Śląska to regionalne wydarzenie w ramach zmagań o tytuł Miss Polski, które tworzą profesjonaliści ze świata mody, tańca, stylizacji, teatru, marketingu oraz organizacji imprez. Kandydatki przygotowują się pod okiem profesjonalistów do występu na gali finałowej. 
 

Komentarze

  • Janek gratki 06 lipca 2021 13:17Gratulacje młoda
  • Szymon Ładna 06 lipca 2021 13:16Ładna dziewczyna!! Gratulacje

Dodaj komentarz