Źródło: Barbara Englender / UM Jastrzębie-Zdrój.
Źródło: Barbara Englender / UM Jastrzębie-Zdrój.

– Kocham Jastrzębie-Zdrój i wiem, że wielu jastrzębian podziela moje przywiązanie do naszego miasta. Dzięki niemu mamy możliwość pokazać swoją więź z Jastrzębiem. Nie mam wątpliwości, że będzie atrakcją nie tylko dla jastrzębian, ale także dla turystów – mówi prezydent Anna Hetman.

Napis długości 7 metrów jest wysoki na 2 metry. Postawiony jest na betonowym fundamencie. Zaś konstrukcja wykonana jest z aluminium. Wokół niego poprowadzono chodnik, by był w pełni dostępny dla każdego. Wokół posadzone zostaną jeszcze dodatkowo graby szpalerowe.

Napis I ❤️ Jastrzębie-Zdrój jest pokłosiem konkursu TERAZ JAstrzębie DECYDUJE. Wówczas mieszkańcy w konkursie na ogólnomiejską inwestycję wybrali koncepcję instalacji nowoczesnego oświetlenia od alei Piłsudskiego aż do alei Jana Pawła II. Instalacja jest już zaprojektowana.

 

Komentarze

  • S.L 01 listopada 2021 19:14Czegoś tu nie rozumiem. Mieszkańcy miasta wybrali oświetlenie , a dostali napis ? ? ? Pogratulować Pani Hetman , zrozumienia potrzeb mieszkańców. A co do samej treści napisu.... To powiem tak: Kocham Jastrzębie-Zdrój i nigdzie stąd nie wyjadę , bo od dawna nie mam czym. Pani Anno Hetman- Kiedy będzie funkcjonowała komunikacja miedzy miastowa?

Dodaj komentarz