Dominik Gajda / Archiwum.
Dominik Gajda / Archiwum.

Spotkanie z zaprzyjaźnionym Piastem Gliwice zostanie zorganizowane w ramach jubileuszu 60. rocznicy powstania GKS-u Jastrzębie, którego obchody będą trwać przez cały sezon 2021/2022.

Wstęp na to spotkanie będzie płatny. Bilety w cenie 10 złotych można nabyć w Sklepie Kibica „Górnicza Wiara”, zlokalizowanym w pasażu podziemnym naprzeciwko Galerii Jastrzębie. Do zakupu wejściówki nie jest wymagana karta kibica ani posiadanie zarejestrowanego konta w systemie sprzedaży biletów na mecze GKS-u Jastrzębie. Ilość biletów na to spotkanie jest ograniczona i jeśli nie zostaną wyprzedane do dnia meczu, można je będzie zakupić także na bramkach wejściowych na stadion.

W cenie wejściówki na sparing z Piastem Gliwice wliczona jest kiełbasa. Oprócz tego na stadionie będzie możliwość zakupienia piwa z lokalnego Browaru Jastrzębie!

Ponadto kibice, którzy zjawią się przy Harcerskiej będą mogli kupić klubowe i kibicowskie gadżety, w tym okolicznościową koszulkę z nowo przygotowanym herbem Klubu na jubileuszowy sezon 2021/2022, który będzie widniał na koszulkach meczowych pierwszej drużyny. Będzie to limitowana edycja i do sprzedaży trafią jedynie 62 sztuki w cenie 62 złotych.

Z kolei po zakończeniu spotkania GKS-u Jastrzębie z Piastem Gliwice, na murawie Stadionu Miejskiego zostanie rozegrany mecz piłkarski pomiędzy drużynami złożonymi z kibiców obu zespołów. W zespole kibiców GKS-u Jastrzębie będzie można zobaczyć m.in. zawodników występujących w przeszłości w jastrzębskiej drużynie. 

 

źródło: GKS Jastrzębie.

Komentarze

Dodaj komentarz