Materiały prasowe
Materiały prasowe

Przed nami najcieplejszy dzień w roku. To za sprawą wydarzenia, które od lat przyciąga tłumy do Wodzisławia Śląskiego. W tym roku nie może być inaczej. Przed nami 18. edycja „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi – Reggae Festiwalu”. Widzimy się 24 lipca na stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej. Grubson, Tabu, Sidney Polak i inni zadbają o gorącą atmosferę. Całość poprowadzi Cheeba.

- Dobra muzyka, zabawa i fantastyczna publiczność to znak rozpoznawczy tego wydarzenia. Wodzisław Śląski zmieni się w Najcieplejsze Miejsce na Ziemi w środku lata, bo organizujemy imprezę z niepowtarzalnym klimatem i gorącą, zawsze pozytywną atmosferą. Liczymy, że i tym razem, mimo ograniczeń związanych z epidemią, fani tego festiwalu nie zawiodą – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Przypomnijmy, w zeszłym roku, z powodu epidemii koronawirusa, wydarzenie odbyło się w wersji online.  W tym roku udało się przygotować jeden dzień festiwalowy na stadionie miejskim, ale line-up naprawdę robi wrażenie! 

Bilety na wydarzenie można kupić tylko online. Cena biletu: 20 zł. Dzieci do 12. roku życia mają wstęp darmowy. Uwaga, jest osobna pula biletów dla osób zaszczepionych i tych, którzy nie mają za sobą szczepienia. Ta druga jest ograniczona do 250 sztuk.

Szczegóły na: http://www.nmnz.pl/


Program imprezy

17:00 – 18:00 - Rozgrzewka
18:00 – 19:15 - Johny Rockers
19:30 – 20:45 - Dubska
21:00 – 22:30 - Tabu
22:45 – 00:15 - Grubson
00:30 – 1:45 - Sidney Polak

Komentarze

Dodaj komentarz