post image
UM Jastrzębie Prócz restauracji, w parku handlowym znajdą się również sklepy odzieżowe, spożywcze czy z artykułami zoologiczno-wędkarskimi

Jastrzębianie będą mogli skorzystać z niego już za niecały rok. Część najemców podpisała umowy z inwestorem. Należy do nich między innymi sieć Max Burgers. Jastrzębie-Zdrój będzie ósmym w kolejności, po Warszawie, Wrocławiu czy Gdańsku, miastem w Polsce, w którym będzie można skosztować szwedzkich burgerów.

– To sieć, która dopiero wchodzi na nasz rynek. Max Burgers prowadzi restauracje sieciowe, ale typu „premium” – z lepszym jedzeniem i ciekawszym wystrojem niż te znane nam do tej pory – mówi Stanisław Bielaszka, prezes Przedsiębiorstwa Transportowo – Handlowo – Usługowego „BIELASZKA”.

Prócz restauracji, w parku handlowym znajdą się również sklepy odzieżowe, spożywcze czy z artykułami zoologiczno-wędkarskimi.

– Naszym atutem będzie między innymi świetna lokalizacja i dogodny dojazd. Co ciekawe, nie będzie to galeria, a park handlowy. Każdy ze sklepów będzie miał osobne wejście. To świetne rozwiązanie w przypadku ewentualnych dalszych obostrzeń pandemicznych – podkreśla Stanisław Bielaszka.

Obecnie wykonane zostały już fundamenty i zbrojenia z żelbetonu, budowana jest konstrukcja dachu i rozpoczyna się stawianie ścian. Budynek w stanie zamkniętym powinien być gotowy już we wrześniu bieżącego roku. Wówczas zaczną się prace wykończeniowe. Wraz z budową nowego parku handlowego zostanie przebudowana sygnalizacja świetlna, a także stworzone dodatkowe pasy ruchu na ulicy Podhalańskiej.

UM Jastrzębie

Komentarze

  • Żanklod 22 lipca 2021 14:56Max Burgers to swietna sieć. Inne nie dorastają jej do butów.

Dodaj Komentarz