Dominik Gajda.
Dominik Gajda.

Za nami 18. edycja „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi – Reggae Festiwalu", która odbyła się na stadionie miejskim w Wodzisławiu Śląskim. Wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców Wodzisławia i okolicznych miejscowości, którzy pojawili się w tym miejscu aby posłuchać przebojów w klimacie reggae. 

Choć początkowo przed sceną było wiele wolnego miejsca, z każdą kolejną godziną stadion się zapełniał. Wiele osób skorzystało z okazji, by zakupić bilety tuż przed koncertami, które były dostępne w kasie biletowej. 

Prawdziwe tłumy stawiły się pod sceną w momencie, gdy pojawił się na niej zespół Tabu. Mogliśmy usłyszeć najpopularniejsze utwory wodzisławskiego zespołu, które porwały tłum do wspólnej zabawy. Później na scenie pojawili się Grubson i Sidney Polak. Wszyscy świetnie bawili się przy muzyce reggae do późnych godzin wieczornych. 

Poza świetną muzyką, na uczestników czekały także liczne food trucki.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz