post image

Tłumaczenia online to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybko i bez wychodzenia z domu przetłumaczyć tekst lub ważny dokument. Nie bez powodu takie rozwiązania są coraz bardziej popularne, gdyż tłumaczenia takie jakością niczym nie różnią się od tych, które otrzymamy w stacjonarnych placówkach. Biuro tłumaczeń online turbotlumaczenia.pl oferuje pomoc specjalistów, którzy szybko i rzetelnie przetłumaczą tekst o każdej tematyce i w każdym stylu językowym. Co ważne, o każdej porze.

Serwis oferuje tłumaczenia przysięgłe online. To obowiązkowe załączniki do wszelkich dokumentów otrzymanych za granicą, które musisz złożyć w polskim urzędzie. Na nich muszą znajdować się odpowiednie pieczątki, którymi dysponuje tłumacz przysięgły. Takie tłumaczenia powinny być zlecone wyłącznie u profesjonalisty. Tłumacze przysięgli online posiadają odpowiednie uprawnienia, które pozwalają im na tłumaczenie ważnych dokumentów.

W razie potrzeby dostępne są także tłumaczenia specjalistyczne online. Tworzą je profesjonaliści, którzy uwzględniają zwroty i wyrażenia charakterystyczne dla danego języka. To przede wszystkim: międzynarodowe umowy biznesowe, teksty medyczne, teksty sądowe czy kontrakty. Możesz skorzystać z tłumaczeń z ponad 60 języków, w tym z francuskiego, holenderskiego, włoskiego czy hiszpańskiego.

Dlaczego online?

Zaletą tłumaczeń zamawianych online jest przede wszystkim krótki czas ich realizacji.

Wybierając odpowiedni serwis z tłumaczeniami, możesz skorzystać z pomocy 7 dni w tygodniu, dzięki czemu tłumaczenie możesz uzyskać wtedy, kiedy tylko tego potrzebujesz. Nie musisz tracić czasu na dojazd do biura tłumaczeń. To przede wszystkim wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność czasu. Największą zaletą jest jednak jakość. Doświadczenie i zdolności językowe tłumaczy są ciągle monitorowane, dzięki czemu dostarczają oni specjalistycznych tekstów, przetłumaczonych w prawidłowy sposób.

Zobacz jakie to proste

Skorzystanie z tłumaczeń online jest naprawdę łatwe. Wystarczy wypełnić formularz online i przesłać w nim skan dokumentów. Możesz także umieścić informacje dla tłumacza, by przekazać mu dane dotyczące kontekstu tekstu, w jakim będzie on użyty.  Specjaliści zajmą się tłumaczeniem tekstu, który zostanie odesłany w formie skanu. Oryginał wraz z pieczęciami zostaną bezpłatnie przekazane pocztą, w tym także za granicę. Otrzymanie oryginału dokumentu zajmuje nie więcej czasu niż w przypadku tradycyjnego tłumaczenia. 
 

Czy to się opłaca?

Zlecenia dotyczące tłumaczeń online są wyceniane na podstawie liczby słów. Dlatego też podczas wypełniania formularza na bieżąco możesz zauważyć koszt zlecenia, który w przypadku krótszych tekstów może być korzystniejszy niż podczas ofert tradycyjnych biur tłumaczeń. Ceny takich tłumaczeń zaczynają się już od 0,19 zł za słowo. Dzięki temu płacisz tylko za to, co faktycznie jest do przetłumaczenia.

Warto wybrać więc tłumaczenia online i nie przejmować się jakością tekstu i czasem realizacji zamówienia. Tym wszystkim zajmą się odpowiedni specjaliści. 

Komentarze

Dodaj komentarz