post image
PSYjaciele / facebook.com

Przypomnijmy: pies został znaleziony w ubiegły piątek na ulicy Mickiewicza w Mszanie. Stowarzyszenie otrzymało zgłoszenie o psiaku, który potrzebuje pomocy weterynaryjnej, bo leży na poboczu i kuleuje na tylną łapę. Okazało sie, że w ciele małego, bezbronnego psa utkwiło 6 pocisków. Są to rany zabliźnione, dlatego też do psa najprawdopodobniej strzelano już jakiś czas temu.

- Połamana miednica, śrut w ciele, 6 pocisków z wiatrówki przyjęło to małe ciałko niczemu niewinne. Nie potrafimy na tą chwilę wyrazić naszych emocji.. - informowało wówczas stowarzyszenie PSYjaciele.

Przeczytaj także: Ktoś strzelał do psa z wiatrówki! 6 pocisków w ciele.

Dziś dowiadujemy się, że pies niestety nie żyje.

- W dniu wczorajszym nasz Podopieczny Jeżyk pojechał do Kliniki w Chorzowie aby tam zespół lekarzy naprawił jego połamaną miednicę.  Kul postrzałowych niestatety nie  można było usunąć,  ponieważ prawdopodobieństwo uszkodzenia narządów wewnętrzych podczas wyciągania było by ogromne. Jak się potem okazało nasz Jeżyk miał w bardzo dużym stopniu muszycę (ale taką już zaawansowaną). Jakby tego było mało,  mastocytoma była ogromna (guz). Zostały nam przedstawione rokowania Jeżyka. Zostałyśmy bez słowa.  Nie mogłyśmy postanowić inaczej - wskazuje stowarzyszenie. 

Nadal poszukiwana jest osoba, która strzelała do psa oraz jego właściciel. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje psa ze zdjęcia lub jeśli ktoś wie coś w tej sprawie, proszony jest o kontakt ze stowarzyszeniem PSYjaciele. Zapewniona anonimowość. 

Komentarze

  • Marzena 29 lipca 2021 22:53Kurwa??tak nie może być ?
  • Ania 30 lipca 2021 14:18Co się stało z ludźmi?Nie lubisz o.k ale nie krzywdź.Obyś umierał kiedyś w cierpieniu i samotności,mając przed oczami tego pieska.
  • Kate 31 lipca 2021 16:28Skur.... który wyrzadziles cierpienie temu psu życzę ci wszystkiego co najgorsze !!!!! Abyś żył w biedzie, chorował, ludzie gardzili tobą i żebyś się męczył na wieki wieków!!!!
  • Alex 31 lipca 2021 18:59Nigdy nie zrozumie dlaczego ludzie są tak okrutni, skąd biorą się takie potwory w ludzkiej skórze. Wy którzy krzywdzicie braci mniejszych ??... oby karma do was wróciła!!!!!!! ??
  • Asia 31 lipca 2021 19:35Biedny maluszek niczemu nie winne maleństwo ? Mam nadzieję że karma wróci do bydlaka co to zrobił taką krzywdę ??
  • Maja 01 sierpnia 2021 00:11Ta sytuacja nie jest jedyną. Żeczywiście z ludźmi coś się dzieje złego. Zabijają dla zabawy chyba ☹️. Może trzeba wkońcu zmienić tych rządzących za to nie ma kary. Ja już nie mam słów. Pomagam gdzie się da a tu takie rzeczy. Ręce opadają
  • Tomassino 01 sierpnia 2021 12:37Za takie czyny ten bezmózg powinien być prostowany przez chłopaków w więzieniu do krwi z obu stron przewodu pokarmowego.

Dodaj komentarz