Dominik Gajda / Archiwum.
Dominik Gajda / Archiwum.

Remigiusz Borkała grę w piłkę rozpoczął w Strażaku Dębowiec, z którego trafił do juniorów Beskidu Skoczów, a następnie przez 2,5 roku był zawodnikiem młodzieżowych zespołów MFK Karvina.

Od 2016 roku do chwili obecnej reprezentował barwy Piata Gliwice, gdzie najpierw grał w zespołach juniorskich, następnie w drugiej drużynie, a w ostatnim czasie był w kadrze pierwszego zespołu, jednak w ekstraklasie zaliczył tylko jeden występ w sezonie 2019/2020. Z GKS-em związał się kontraktem, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku.

Grzegorz Gulczyński ma 185 cm wzrostu i występuje na pozycji defensywnego pomocnika. W poprzednim sezonie reprezentował barwy drugoligowej Olimpii Grudziądz, dla której rozegrał 26 spotkań ligowych i dwa pucharowe, zdobywając dwa gole (po jednym w lidze i Pucharze Polski).

We wcześniejszych latach był także zawodnikiem Pogoni Grodzisk Mazowiecki, Concordii Elbląg, Gryfu Wejherowo, GKS-u Przodkowo, Bałtyku Gdynia, Rozwoju Katowice, Wisły Kraków oraz juniorskich zespołów Lechii Gdańsk i Arki Gdynia. Zawodnik związał się z GKS-em do 30 czerwca 2022 roku.

 

źródło: GKS Jastrzębie.

Komentarze

Dodaj komentarz