Policja Policjanci z Radlina rozwiązali problem radlinianki 
Policja Policjanci z Radlina rozwiązali problem radlinianki 

- Policjanci na co dzień otrzymują zgłoszenia od mieszkańców o różnych problemach. Pomoc w ich rozwiązaniu należy do codziennych obowiązków stróżów prawa. Jednak miło jest czasem usłyszeć słowo"dziękuję" – informuje komenda w Wodzisławiu Śląskim.

Komendant Komisariatu Policji w Radlinie otrzymał pisemne podziękowanie od mieszkanki Radlina, która doceniła pracę radlińskich funkcjonariuszy.  Mieszkanka Radlina napisała:

"Niniejszym chciałam podziękować za działania funkcjonariuszy komisariatu w Radlinie w odpowiedzi na moje zgłoszenie, których efektem jest skuteczne rozwiązanie drobnego, ale uciążliwego dla okolicznych mieszkańców problemu. Cenię sobie fakt, iż obyło się bez wezwań do podania moich danych czy do składania dodatkowych wyjaśnień. Taka postawa i zaangażowanie budują zaufanie społeczeństwa do funkcjonariuszy policji i zasługują na uznanie i docenienie."  

Komendant komisariatu Policji osobiście podziękował funkcjonariuszom zaangażowanym w pomoc w rozwiązaniu zgłoszonego problemu, jak i za wzorową postawę i zachowanie podnoszące w społeczeństwie pozytywny wizerunek.
 

Komentarze

Dodaj komentarz