Dominik Gajda / Archiwum.
Dominik Gajda / Archiwum.

Po spadku z III ligi, ROW 1964 Rybnik nadal prowadzić będzie Dariusz Widawski, który przejął funkcję trenera w maju br. Jego asystentem nadal będzie Paweł Kaszyca. W tegorocznym sezoni w barwach ROW-u 1964 Rybnik zobaczymy:

  • Juniorów z akademii: Jakub Pochcioł, Olaf Sobik, Olivier Wiora, Mateusz Cywka, Bartosz Barczyk, Daniel Rolka,
  • Wychowanków: Konrad Warmiński, Yaroslav Baranskyi czy Aleksander Folmert.

Skład drużyny uzupełnią zawodnicy, którzy także szkolili się w rybnickim klubie. To bramkarze: Aleksander Łubik i Paweł Kapusta czy pomocnicy: Michał Pieczka, Szymon Balcerz i Bartosz Kunat. Do zespołu dołączył również 21 letni pomocnik, Andrzej Malik, który poprzednio występował w barwach Orła Ząbkowice, Chemika Kędzierzyn-Koźle czy juniorach Górnika Zabrze. Po dwuletniej przerwie, do klubu wraca również wychowanek MKS-u Żory, obrońca Piotr Jakubowski. Do pierwszego zespołu włączeni zostali: Adam Byzdra, Marcin Chruszcz, Nikodem Juraszczyk, Kornel Musiatowicz oraz Dominik Piekorz. Są to zawodnicy z roczników 2004 i 2005, którzy mogą wspierać również drużynę juniorów starszych, grających w I Lidze Wojewódzkiej. Kapitanem drużyny nadal pozostaje Jan Janik.

Początek pierwszych zmagań tego sezonu już dzisiaj, 14 sierpnia o godzinie 17 na stadionie miejskim w Rybniku. Rybniczanie zmierzą się z GKS-em II Tychy.

Komentarze

Dodaj komentarz