źródło: WCK Wodzisław Śląski. 
źródło: WCK Wodzisław Śląski. 

Zapisy odbędą się 29 września, w środę, o godz. 9:00 w sali kameralnej nr 7 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Zajęcia podzielone zostaną na 2 grupy. Grupa I na godz. 9:00 dedykowana będzie dla dzieci 2-3 letnich, a grupa II na godz. 9:45 dla dzieci w wieku 3-4 lat. Czas trwania zajęć to 30 minut. Instruktorem prowadzącym jest Karolina Filec-Hanik. Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Jest wokalistką, pianistką a przędze wszystkim z zamiłowania nauczycielem muzyki małych i dużych.

- Już jako dziewczynka bawiłam się w nauczycielkę, nie wiedząc jeszcze wtedy tak naprawdę kim zostanę.... a dziś? Wiem, że muzyka i praca z najmłodszymi i młodzieżą to właśnie to, czego chcę. Uwielbiam pracę z dziećmi, dzielenie się z nimi swoją wiedzą i umiejętnościami, przede wszystkim w radosnej atmosferze wprowadzać je w świat muzyki poprzez śpiew, rytmiczanki, taniec, grę na instrumentach, pobudzając ich muzykalność, kreatywność, percepcję i wyobraźnię. Muzyka to magia. Tę właśnie magię staram się tworzyć na moich zajęciach i odczuwać wspólnie z wychowankami - mówi Karolina Filec-Hanik.

Cena za zajęcia wynosi 270 zł za cały sezon (9 miesięcy) płatna w 3 ratach. Szczegółowe informacje odnośnie formy zapisu i terminów naboru oraz instrukcja zapisu dostępne są na stronie Wodzisławskiego Centrum Kultury www.wck.wodzislaw.pl/zajecia. Zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury prowadzone są zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi i bezpieczeństwa.

 

źródło: WCK Wodzisław Śląski. 

Komentarze

Dodaj komentarz