Łukasz Parylak Koszt całej inwestycji to 9 milionów 470 tysięcy złotych
Łukasz Parylak Koszt całej inwestycji to 9 milionów 470 tysięcy złotych

Jeszcze niedawno w Zdroju mogliśmy oglądać ledwie fundamenty nowego bloku budowanego przez TBS Daszek. Tymczasem na placu budowy trwają już prace murarskie.


- Obecnie wznoszone są ściany zewnętrzne wraz z trzpieniami i słupami żelbetowymi oraz ściany wewnętrzne z pustaków ceramicznych. Prowadzony jest również montaż stropów prefabrykowanych. W segmencie C trwają prace murarskie I piętra. Roboty murarskie na I piętrze zamierzamy skończyć już w przyszłym miesiącu. Wówczas też kondygnacja ta zostanie przykryta prefabrykowanym stropem - wyjaśnia Dariusz Chmielewski, członek zarządu TBS-u.

Nowy blok TBS-u będzie miał pięć kondygnacji. Mieszkania zostały zaplanowane zgodnie z uwagami zgłaszanymi przez osoby zainteresowane najmem. Będą liczyły od 51 do 77 metrów kwadratowych. Na podłogach, w kuchniach i łazienkach zamontowane zostaną panele i płytki ceramiczne. Będą wyposażone w piece gazowe CO/CWU, piece gazowe z piekarnikami i armaturę sanitarną. Przewidziano 21 miejsc postojowych w garażu podziemnym wielostanowiskowym. Będzie również parking zewnętrzny.

Koszt całej inwestycji to 9 milionów 470 tysięcy złotych, a jej zakończenie zaplanowano na połowę przyszłego roku.

www.jastrzebie.pl
 

Komentarze

Dodaj komentarz