Uwaga- poławiacze odzieżowych perełek! Modna i tania odzież już niebawem w Jastrzębiu-Zdroju!

Nowy sklep firmy Olatex International powstaje przy Alei Józefa Piłsudskiego 29 w Jastrzębiu-Zdroju, tuż obok znanej wszystkim Galerii Jastrzębie. Wygodna lokalizacja sklepu oraz szeroki asortyment pozwolą na dogodne i tanie zakupy. Sieć Modna Tania Odzież ma w swojej ofercie tysiące odzieży, butów, torebek i innych modnych dodatków. To wszystko w najniższych cenach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na gusta modowe. Co więcej, w sklepie będziemy mogli zakupić także artykuły gospodarstwa domowego. Wystarczy trochę szczęścia, by trafić chociażby na serwis oryginalnej porcelany czy wiele innych perełek!

Najwyższa jakość za najniższą cenę

Niska cena nie oznacza złej jakości. W sieci Modna Tania Odzież jest wręcz odwrotnie! W nowym sklepie znajdziemy odzież, która w całości jest pochodzenia zagranicznego. To wysokogatunkowe i wyselekcjonowane ubrania, głównie pochodzące z krajów skandynawskich. Wśród marek ubraniowych, które cieszą się największym powodzeniem klientów są między innymi: Hello Hansen, Norwegian Rain, Ilse Jacobsen, Samsøe Samsøe, ACNE, Other stories Atelier, Designers Remix, GANNI, Won Hundred, Malene Birger czy Birger&Mikelsen.

Nowy towar w każdą środę

- Nowy towar ubraniowy (bez butów) wykładany jest zawsze we środę od godziny 8.00. Po godzinie 12.00, kiedy część wieszaków się zwolni, dokładana jest kolejna partia nowej odzieży. W czwartki od godziny 8.00, klienci mogą spodziewać się nowego towaru w postaci butów. Piątki zarezerwowane są dla artykułów wyposażenia wnętrz – tłumaczy Karolina Rząsa, kierownik regionalny sieci Olatex International. Z kolei w sobotę zaczynają się wyprzedaże. Wówczas towar tanieje o 30 procent. W poniedziałek ceny są jeszcze korzystniejsze, by we wtorek każda sztuka towaru kosztowała jedynie 2 zł. Wtedy też następuje całkowita wymiana odzieży.

Nowy sklep w Jastrzębiu-Zdroju będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, zaś w soboty do godziny 14.00. W dniu otwarcia, czyli 22 września na klientów będą czekały wyjątkowe okazje i niespodzianki. To między innymi rower miejski, tablet Huawei, Smartwatch Xiaomi czy bony o wartości od 50 do 150 zł. Przyjdź i sprawdź sam niezwykłe okazje!

Komentarze

  • Halunia 11 października 2021 22:22Superrr sklep i perełki się znajdą cenny rewelacijne a Panie bardzo miłe i uśmiechnięte Pełne odprężenie wpadając tam
  • MamaKuby 15 września 2021 15:07Pomysł na "drugie życie" ubrań jest świetny. A jakie perełki można znaleźć! ;)
  • Piotr 15 września 2021 14:18Super! Trzeba wyruszyć na łowy!!!
  • Krycha 15 września 2021 14:16Mam nadzieję, że w Rybniku też otworzą taki sklep. Byłaby to niezła konkurencja dla Vive Profit.
  • Xymena 15 września 2021 12:50Ja chcę tableta!

Dodaj komentarz