Dominik Gajda / Archiwum.
Dominik Gajda / Archiwum.

Przed tygodniem polsko-włoskie spotkanie na Jastorze zakończyło się zwycięsko dla "Lisów", choć jastrzębianie walczyli do ostatnich sekund spotkania. Po krótkiej przerwie, jastrzębianie udali się do Górnej Adygi, gdzie przebywają od czwartkowego przedpołudnia.

- Nasi hokeiści mają za sobą pierwszy trening na miejscowym lodowisku, a zatem aklimatyzacja przebiega w odpowiednim trybie. Warto wiedzieć, iż dla HC Bolzano mecz z JKH GKS będzie pierwszym od niemal roku domowym pojedynkiem z udziałem publiczności. To bez wątpienia dodatkowo zmobilizuje podopiecznych Masona do walki. Dodajmy, że w meczu nie będzie mógł wystąpić zdobywca dwóch goli na Jastorze Daniel Catenacci, który otrzymał karę jednego meczu za przewinienie przeciw zawodnikowi Frisk Asker - podkreślają w jastrzębskim klubie.

Aktualnie w tabeli grupy H prowadzi Red Bull Salzburg, który ma na swoim koncie 6 pkt. HC Bolzano zajmuje drugie miejsce z dorobkiem pięciu oczek. Początek widowiska w Eiswelle o godz. 20:30.

Transmisja dzisiejszego meczu z HC Bolzano w Polsat Sport Extra. Początek o 20.15. W niedzielę o tej samej porze, na tym samym kanale, obejrzymy starcie z Red Bull Salzburg.

 

źródło: jkh.pl, UM Jastrzębie.

Komentarze

Dodaj komentarz