Dominik Gajda.
Dominik Gajda.

W Rybniku znajdziemy wiele miejsc, w których możemy miło spędzić wśród znajomych i najbliższych. Jednym z takich lokali jest Kapka Wina, mieszcząca się przy ulicy Kościelnej 15. To wyjątkowe miejsce utrzymane w klimacie Moraw, które 1 października będzie obchodziło swoją okrągłą, bo pierwszą rocznicę.

- Tego dnia na naszych Gości będzie czekał bezpłatny poczęstunek oraz liczne promocje. Będzie można spróbować przekąsek, wyjątkowych serów, pysznych pasztetów oraz wielu innych produktów. Dodatkowo o godzinie 18 rozpocznie się koncert zespołu na żywo, w którego skład wchodzi wielu utalentowanych artystów - podkreśla Ewelina Kowol.

Zespół, która zagra tego wieczoru, tworzą młodzi i na co dzień pracujący znajomi, dla których muzyka stała się sposobem na pokazanie siebie i swojego nietuzinkowego charakteru. Podczas koncertów, ich głównym celem jest to, by Goście nie mogli o nich zapomnieć.

- Przez różnorodny repertuar staramy się trafiać w gusta publiczności, zarówno tej starszej jak i młodszej, co nieskromnie mówiąc wychodzi nam bardzo dobrze. Liczymy na miło spędzony czas i wspólne śpiewanie - podkreślają muzycy.

Pozostaje więc zarezerwować czas na piątek 1 października i wybrać się do rybnickiej Kapki Wina! 

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz