Pixabay Muzycy wykonają największe hity The Rolling Stones
Pixabay Muzycy wykonają największe hity The Rolling Stones

Wystąpią trzy najlepsze w swym rodzaju zespoły coverowe w Polsce: 4Szmery ( AC-DC Tribute band), Pled Zepchlim (Led Zeppelin Tribute Band) i Tumblin’ Flash (The Rolling Stones Experience!).

- Tego dnia z atrakcji parkowych będzie można korzystać w godzinach 10:00 – 17:00. Bilety na koncert dostępne są na: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/the-rolling-stones – informuje Twinpigs.

4 Szmery to polski zespół rockowy zaliczany do nurtu tzw. “tribute band”, specjalizujący się w wykonywaniu kompozycji legendarnego AC/DC. Na początku swojej działalności grupa tworzyła własne kompozycje z silnymi wpływami AC/DC, by z czasem pozostać wiernym odtwórcą utworów z dyskografii swoich idoli.

Pled Zepchlim – Pół wieku Led Zeppelin. Ponad 50 lat temu Jimmy Page założył grupę Led Zeppelin. Niestety, zespół przestał istnieć w 1980 roku po śmierci Johna Bonhama, uznanego za najlepszego perkusistę wszech czasów. Z miłości do ich muzyki powstała formacja Pled Zepchlim, wykonująca arcytrudne kompozycje grupy na żywo.

Tumblin’ Flash jest pierwszym w Polsce the Rolling Stones Experience, czyli formacją wykonującą utwory legendarnej, brytyjskiej grupy. Muzyka i charyzma sceniczna The Rolling Stones stanowi ponadczasowy łącznik pokoleń. To muzyka, która daje poczucie wspólnoty. Mick Jagger i Keith Richards są ikonami rock and rolla i niezmiennie inspirują tłumy. Koncerty Tumblin’ Flash zawierają największe hity The Rolling Stones.

Organizatorem zlotu i koncertu jest marka „Restauracje Staropolskie” i Restauracja/Pub „Texas” przy współudziale Agencji Koncertowej DAD Production Polska sp. z o.o.

https://twinpigs.zory.pl/


 

Komentarze

Dodaj komentarz