Policja.pl
Policja.pl

Aktualizacja: dziewczyna została odnaleziona. 

- Może być w towarzystwie mężczyzny który prawdopodobnie ją zastraszył i zmusił do pójścia z nim. Nie znali sie zbyt dobrze mieli pierwsze spotkanie w niedziele po którym Sandra bardzo sie go bała i nie mogła wypędzić go z domu. Na nagraniu wyraźnie widać że czegoś się boi tak jakby on tam stał i czekał na nią,  jest bardzo wystraszona jakby miała zaraz płakać. Niestety od środy od godziny 14 nie mamy z nią żadnego kontaktu telefon jest caly czas wyłączony. Nigdy wcześniej nie było tak że nie było z nią kontaktu w domu zostawila kota i chomika z którymi była bardzo zżyta i nigdy by ich nie zostawiła - informuje rodzina zaginionej.

RYSOPIS:

  • Wzrost: około 160 cm
  • Włosy: czarne długie
  • Oczy: brązowe.

W dniu zaginięcia dziewczyna ubrana była w czerwona bluzę z kapturem. Do tego miała czarną torebkę przewieszoną przez ramię z łańcuchem. 

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z  Komisariatem Policji w Rybniku nr tel. 478557510 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112. Można kontaktować się również z rodziną zaginionej pod nr tel: 519815264.

Komentarze

Dodaj komentarz