Źródło: YouTube SRC Urbex
Źródło: YouTube SRC Urbex

Raciborzanie wybrali się do Dąbrowy Górniczej, gdzie w 1993 roku doszło do zabójstwa mężczyzny, które zleciła jego żona. Pomimo że kobieta usłyszała wówczas zarzuty, udało jej się uciec przed odpowiedzialnością, ukrywając się za granicą. Została zatrzymana przez policję dopiero po 17 latach. 

Demon prześladuje to miejsce?

Niedawno miejsce zbrodni odwiedzili eksploratorzy SRC Urbex z Raciborza. - Ten dom jest NAWIEDZONY. Stwierdzamy to bez skrupułów, na podstawie tego co udało nam się uchwycić na nagraniu - mówią.

- W domu tym doszło do mordersta dwóch osób. Żona zleciła zabójstwo własnego męża, ponieważ miała dość znęcania z jego strony. Zabójstwa dokonał bratanek kobiety, przy okazji zabijając sąsiada, który akurat postanowił odwiedzić ofiarę. Nam udało się natomiast zarejestrować coś czego nie możemy wytłumaczyć. Nagranie nie jest w żadnym stopniu reżyserowane - mówi nam Dawid Ostałowski.

Na poniższym filmie, od 31:46 min do 32:09, można usłyszeć trzy uderzenia, każde mocniejsze od poprzedniego. Jak podkreślają eksploratorzy, znak ten oznacza demona.

- Poza tym mieliśmy problem ze sprzętem tak jakby coś próbowało na niego wpłynąć - dodaje.

Czy to rzeczywiście demon?

Komentarze

Dodaj komentarz