Dominik Gajda / Archiwum.
Dominik Gajda / Archiwum.

Dofinansowanie, o którym mowa zostanie przekazane w ramach programu polityki zdrowotnej pn. Program Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo – Naczyniowego POLKARD na lata 2017 – 2021. W ramach programu, dofinansowanie popłynęło do 56 placówek szpitalnych z całej Polski. 

- Pomimo trudnej sytuacji finansowej wciąż się rozwijamy i staramy się podnosić poziom usług dla naszych pacjentów. To już kolejna pomoc dla naszej placówki w ostatnim czasie. Bardzo dziękujemy w imieniu pacjentów z całego regionu rybnickiego – mówi Ewa Fica, dyrektor WSS nr 3 w Rybniku.

To kolejna pomoc dla rybnickiego szpitala, który znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. Przypomnijmy - we wrześniu informowaliśmy, że do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku popłyną miliony złotych wsparcia na poprawę bieżącej sytuacji, ale także na inwestycje. Zapowiedziano bowiem powstanie Centrum Onkologii Subregionu Rybnickiego.

 Przeczytaj także: Miliony złotych wsparcia dla rybnickiego szpitala. Powstanie Centrum Onkologii Subregionu Rybnickiego.

Komentarze

Dodaj komentarz