fot. Polsat/ Maciej Piórko
fot. Polsat/ Maciej Piórko

24 najsilniejszych i najodważniejszych Polaków zmierzy się z ekstremalnie trudnymi przeszkodami, aby spełnić swoje marzenie – zostać utytułowanym wojownikiem Ninja.

– Trzy tory, w tym dwa z limitem czasowym, a na końcu słynna lina zawieszona na wysokości 23 metrów. Żarty się skończyły. Przeszkody w finale „Ninja Warrior Polska” są jeszcze bardziej mordercze niż poprzednio. Tutaj poradzi sobie tylko najlepszy z najlepszych – zapowiada Jerzy Mielewski.

Bycie w elitarnej grupie Ninja Warrior to jednak nie jedyna nagroda, która czeka na zwycięzcę – do zgarnięcia jest także 150 tys. złotych. Opłaca się dać z siebie wszystko! Bo pierwszy raz w programie w tej edycji nagrodę pieniężną – 15 tys. złotych, dostanie także Last Man Standing, czyli ten zawodnik, który w finale dojdzie najdalej. 

A czeka nas finał, jakiego do tej pory jeszcze nie było! Po raz pierwszy w Polsce będziemy świadkami starcia z Górą Midoriyama! Jeden z zawodników chwyci za linę, będącą elementem jest przeszkody, i spróbuje wspiąć się na wysokość 23 metrów.

- Do tej pory zawodnicy w naszym kraju tylko marzyli o tym, że trzymają w rękach linę. Teraz to marzenie się urzeczywistni – mówi Łukasz „Juras” Jurkowski.

Dla mieszkańców województwa śląskiego finałowy odcinek „Ninja Warrior Polska” będzie naprawdę wyjątkowy, a emocje z pewnością sięgną zenitu! Aż czterech zawodników ze Śląska zakwalifikowało się do wielkiego finału! Wśród nich znaleźli się:

  • 33-letni Dawid Jarząbek ze Szczerbic, górnik i trener OCR w jednej osobie,
  • 34-letni Tomasz Oślizło z miejscowości Świerklany, górnik, mistrza Europy w biegach OCR w 2019 roku,
  • 25-letni Kamil Stolecki z Tychów, mistrz Śląska w boksie i vice mistrz Polski w Jiu Jitsu,
  • 21-letni Igor Fojcik z Rybnika, 5-ciokrotny mistrz Polski juniorów we wspinaczce sportowej, obecnie trener personalny.

Kto dokona niemożliwego i dołączy do elitarnego grona 9 wojowników Ninja na świecie? O tym przekonamy się w najbliższy wtorek, 12 października, o godz. 20:05 w Polsacie! 

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz