post image
fot. pexels.com

Nie każdy rodzi się z urodą modelki czy miss. Nie mamy także obowiązku, aby wyglądać jak z okładki. Istnieją jednak proste sposoby, które pozwolą nam czuć się na co dzień bardziej atrakcyjnie i tym samym pewniej siebie.

1. Odpowiednia garderoba. Nie musimy posiadać fortuny, żeby ubierać się dobrze. Nawet w sklepach z odzieżą używaną jesteśmy w stanie znaleźć perełki, dzięki którym wyróżnimy się z tłumu, a nie stracimy przy tym wielu pieniędzy. Jeśli dobrze dobierzemy ubrania do swojej sylwetki i swojego typu urody, to zawsze będziemy wyglądać nienagannie.

2. Właściwa fryzura. Jest to absolutna podstawa dla każdego, kto chce wyglądać dobrze oraz atrakcyjnie. Lepiej nie eksperymentować samodzielnie z włosami, bo możemy  narobić sobie więcej szkody niż pożytku. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie wizyta w profesjonalnym salonie fryzjerskim, w którym włosy - ich kolor i ułożenie - zostaną dopasowane do naszego ogólnego wizerunku.

3. Uśmiech. Każdy z nas wygląda lepiej, kiedy się uśmiecha. Jeżeli mamy zaniedbane uzębienie, to warto się tym zająć. Nie musimy mieć zębów jak z okładki, ale zdrowe, czyste i zadbane z pewnością będą naszą wspaniałą wizytówką.

4. Zadbane ciało. Zadbane i zdrowe ciało to nie tylko podstawa naszego wizerunku, ale również szacunku dla siebie i swojego ciała. Najlepiej jest pamiętać o regularnej aktywności fizycznej, pić odpowiednią ilość wody mineralnej, a także nawilżać ciało dobrej jakości kosmetykami (najlepszym wyborem będą te o naturalnym składzie). W zakres dbałości o ciało wchodzi również odpowiednia ilość snu, która jest niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania i naszego dobrego samopoczucia.

5. Makijaż podkreślający urodę. Oczywiście zwolenniczki pełnej naturalności mogą spokojnie pominąć ten punkt. Jeżeli jednak lubisz się malować, to zadbaj o to, by makijaż podkreślał atuty twojej urody - np. pełne usta czy duże oczy. Sprawi to, że będziesz przyciągać zaintrygowane męskie spojrzenia, a ty sama dodasz sobie poczucia pewności siebie, kobiecości oraz atrakcyjności. 

Komentarze

Dodaj komentarz