fot. wodzislaw-slaski.pl
fot. wodzislaw-slaski.pl

- Bardzo mocno zależy mi na rozwoju naszego pięknego miasta. Na jego rozbudowie, upiększaniu, budowaniu lepszej przyszłości. Ale nie mniej, podkreślę - nie mniej, zależy mi na Waszym spokoju i komforcie oraz jakości życia w mieście. Dlatego też widząc, jak wiele negatywnych emocji przynosi nam temat rozwoju osiedla Batory, po wielu rozmowach, szerokim oglądzie sytuacji, podjąłem decyzję o zaproszeniu Was wszystkich do rozmowy na temat rozwoju miasta w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Wierzę, że znów razem znajdziemy najlepszą dla nas i naszej wspólnoty ścieżkę - w ten sposób do mieszkańców zwrócił się prezydent Mieczysław Kieca.

Do udziału w debacie zaproszono ekspertów oraz przedstawicieli rynku mieszkaniowego w Wodzisławiu Śląskim, m.in. urbanistę, architekta przestrzeni miejskiej, prezes ow spółdzielni mieszkaniowych oraz deweloperów.

Debata rozpocznie się o godz. 17:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Chęć udziału należy zgłosić pod numerem telefonu: 32 45 90 478. Na stronie na facebooku miasta pojawi się transmisja spotkania z mieszkańcami.

 

(źródło:wodzislaw-slaski.pl)

Komentarze

Dodaj komentarz