fot. powiatwodzislawski.pl
fot. powiatwodzislawski.pl

Od 2 listopada Wydział Geodezji oraz Wydział Administracji Architektoniczno-Budowlanej będą przyjmować klientów według określonego porządku:

  • od poniedziałku do środy w godzinach od 8.00 do 15.00,
  • w czwartek w godzinach od 8.00 do 17.00,
  • w piątek w godzinach od 8.00 do 13.00.

W takich samych godzinach obecnie funkcjonuje już Wydział Komunikacji i Transportu oraz Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Wydział Architektury dotąd obsługiwał mieszkańców w standardowych godzinach funkcjonowania urzędu (pon.-śr. 7:30-15:30, czw. 7:30-17:00, pt. 7:30 – 14:00), zaś Wydział Geodezji – kwadrans krócej. Od listopada godziny przyjęć mieszkańców zostaną ujednolicone w większości wydziałów zapewniających masową obsługę interesantów.

Zmiana godzin przyjęć w Wydziale Architektury czy Wydziale Geodezji ma charakter porządkujący. Nie oznacza, że urzędnicy będą mieli skrócone godziny pracy. Podczas godziny, w czasie której nie będą bezpośrednio obsługiwać interesantów, będą realizować inne zadania, m.in. weryfikować złożoną przez mieszkańców czy geodetów dokumentację.

Równocześnie z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiczną w kraju zachęcamy wszystkie osoby, które chcą załatwić swoją sprawę w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl., aby w pierwszej kolejności spróbowały ją załatwić bezkontaktowo (np. online), a gdy to nie jest możliwe – po wcześniejszym umówieniu na konkretny dzień i godzinę.

 

(źródło: Powiat Wodzisławski)

Komentarze

Dodaj komentarz