Zdjęcie: Spartan Team Knurów, Facebook.com
Zdjęcie: Spartan Team Knurów, Facebook.com

Za nami czwarta edycja gali z cyklu Silesian MMA, która w miniony weekend odbyła się w Mysłowicach. Ci, którzy pojawili się na wydarzeniu, mogli liczyć na dużą dawkę emocji i walki na najwyższym poziomie. W starciu wieczoru zmierzyli się Tomasz Kolcun i Ariel Wittek. Decyzją sędziów, zwyciężył Wittek, który pokonał swojego przeciwnika wynikiem 29:28.

To na co tego wieczoru czekali mieszkańcy Knurowa i Czerwionki-Leszczyn, to walka Tymoteusza Szymury, zawodnika Spartana Knurów. W swoim debiucie, nasz zawodnik przez nokaut wysokim kopnięciem w pierwszej rundzie pokonał Przemysława Kampę. Zawodnik z Rudy Śląskiej nie miał żadnych szans.

- Dziękuję wszystkim kibicom ,trenerom i kolegom którzy mnie wspierali - podkreślał tuż po wygranej walce Tymoteusz Szymura.

Udany start zaliczył także drugi zawodnik Spartana Knurów, Marcin Maleszewski, który przez techniczny nokaut po uderzeniach w parterze, pokonał Rafała Szczerbińskiego w pierwszej rundzie.

- To był bardzo emocjonujący, ale przede wszystkim udany wieczór dla moich podopiecznych. Podczas gali @silesianmma @tymekszymura zaliczył najlepszy możliwy debiut w MMA, nokautując swojego przeciwnika kopnięciem na głowę. Jestem niezwykle dumny z chłopaków, do których sukcesu mogłem dołożyć małą cegiełkę - podkreśla z kolei trener Robert Henek. 

Gośćmi specjalnymi gali byli: Arkadiusz Tańcula, Tomasz "Zadyma" Gromadzki, Monika Kliś oraz Grzegorz "SzuLi" Szulakowski. 

Komentarze

  • Sztos walka 19 listopada 2021 19:22Brawo Tymek!

Dodaj komentarz