Foto: The Voice of Poland TVP YouTube,
Foto: The Voice of Poland TVP YouTube,

Dwie twarze muzyczne

Na pytanie, dlaczego podczas eliminacji do programu wybrał spokojny utwór Krzysztofa Krawczyka „Bo jesteś ty…” przyznaje, że zależało mu na przekazie słów utworu, nie zaś na wokalnych popisach. Można więc stwierdzić, że Rafał jest osobą skromną, która nie dąży do celu po trupach.

Pytany o preferowany przez siebie repertuar przyznał, że ma dwie twarze. Z jednej strony lubi zaszaleć  i potańczyć na scenie, przekazać dobrą energię; z drugiej zaś lubi zaskakiwać bardziej lirycznie – tak jak udało mu się do siebie przekonać tylu widzów poprzez piosenkę Krzysztofa Krawczyka.

Życie poza muzyką

Oprócz muzyki, która niewątpliwie stanowi jego główną pasję, Rafał chętnie jeździ na nartach. Zawodowo jest specjalistą do spraw jakości w firmie Automotive, gdzie produkują elementy karbonowe do samochodów klas premium. Wykonuje również obowiązki pomiarowca. A jeszcze dodatkowo jest inżynierem – absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania Ochrony Pracy w Katowicach.

Co po programie?

Skromny Rafał nie bierze pod uwagę tego, że mógłby wygrać. Uważa, że konkurencja jest zbyt duża.

- Jestem bardzo zwyczajnym chłopakiem…Przychodząc do programu The Voice modliłem się o to, żeby chociaż jeden fotel się odwrócił. Więc jeżeli mówimy tutaj o wygranej, no to to ja doceniam to, że jestem już w odcinkach na żywo. Teraz już jest ćwierćfinał, więc nigdy nie spodziewałem się tego, źe dojdę tak daleko i że telewidzom się jako tako moja osoba spodoba na tyle, żeby na mnie zagłosowali. Ale o wygranej….moim zdaniem wygrana nie jest w zasięgu moich rąk – przyznaje skromnie.

Może więc jako widzowie udowodnimy Rafałowi, że wygrana jak najbardziej jest w jego zasięgu i może spełniać swoje największe marzenia dzięki występowi w The Voice Of Poland? Głosujmy na „naszego synka” z niewątpliwym talentem i niezwykłą wrażliwością artystyczną!

Komentarze

Dodaj komentarz