Pomagam.pl
Pomagam.pl

Wielkimi krokami zbliża się 6 grudnia, czyli dzień, który dla wielu dzieciaków jest wyjątkowy. Z tej okazji mieszkanka regionu wraz z grupą znajomych organizują akcję paczek na Mikołajki, które zostaną przekazane dzieciakom z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Zbierane są środki na zakup zabawek jak i następujące rzeczy: słodycze, lalki, samochody, pluszaki, klicki, puzzle oraz gadżety elektroniczne dla starszych dzieciaków.

Jeśli masz ochotę nas  wspomóc finansowo na zakup paczek dla tych dzieciaków - serdecznie dziekujemy. Możesz również wykonać paczkę i nam ją dostarczyć. Zapraszam do kontaktu, każdemu z całego serca dziękujemy, działamy w słusznej sprawie dla dzieciaków - informuje Anna Porwoł, organizatorka akcji.

Wśród dzieci jest nastolatek Kacper. Chłopiec ma marzenia, które być może uda się spełnić. 

- Marzeniem Kacpra jest dostać nowe słuchawki douszne. Koszt tych słuchawek to 400 zł. Dzięki nim bęzie mógł umilić sobie czas na oddziale. Jest także wielkim fanem klubu sportowego Bayer Monachium i marzy mu się dostać koszulkę tej drużyny. Myślę, że wspólnie możemy spełnić marzenia dzieciaków i wywołać uśmiech na ich twarzach - dodaje pani Anna.

Zbiórka trwa do 4 grudnia. Akcję można wesprzeć klikając tutaj: https://pomagam.pl/bmgn4c. Można także przekazywać dary dla dzieciaków, kontaktując się z organizatorami pod nr telefonu: 501705877.

Komentarze

Dodaj komentarz