Pixabay.com
Pixabay.com

1 grudnia zatwierdzona została lista nastepnych grantobiorców, zakwalifikowanych do udziału w projekcie pn. "Słoneczna Gmina Knurów - wsparcie mieszkańców w budowie indywidualnych systemów fotowoltaicznych". Tym samym dołaczyli oni do pierwszej grupy liczącej 152 osób, która wyłoniona została w ubiegłym tygodniu.

- Aktualnie, trwa przygotowanie umów o powierzenie grantu dla osób, które zostały zakwalifikowane do udziału w projekcie. W dniu wczorajszym odbyły się też pierwsze spotkania  informacyjne dla przyszłych grantobiorców, podczas których omówione zostały najważniejsze kwestie związane z poprawną realizacją projektu i jego rozliczeniem - informuje knurowski magistrat.

Uruchomiony został również dyżur telefoniczny eksperta ds. technicznych, z którym można konsultować zagadnienia techniczne związane z montażem instalacji fotowoltaicznej. Dyżury telefoniczne pełnione są w poniedziałki 12.00-18.00 i czwartki 09.00-15.00 do dnia 15.12.2021 r. po numerem telefonu 535 500 570.

Uzupełniająca lista 14 grantobiorców, zawierająca indywidualne numery identyfikacyjne, nadane z chwilą rejestracji deklaracji, znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Knurów pod linkiem kliknij tutaj.

źródło: UM Knurów.

Komentarze

Dodaj komentarz