Źródło: KMP Mikołów, foto: archiwum prywatne, KMP Mikołów.
Źródło: KMP Mikołów, foto: archiwum prywatne, KMP Mikołów.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia około godziny 02.00. Mieszkaniec uszkodzonego budynku przekazał policjantom, że w środku nocy usłyszał ogromny huk i poczuł wstrząs. Kiedy wyszedł przed dom, w samochodzie, na miejscu pasażera, siedział młody mężczyzna, który natychmiast oddalił się w kierunku jednego z osiedli mieszkaniowych.

- Na miejsce przybyły służby. Policjanci patrolu rozpoczęli poszukiwania kierowcy. Udało się już ustalić właściciela pojazdu, a także mężczyznę, który prawdopodobnie był uczestnikiem zdarzenia. Obaj zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Obaj byli pijani - informuje mikołowska policja.

Policja przeprowadziła szczegółowe oględziny pojazdu i zabezpieczyła liczne, w tym również biologiczne ślady. Sprawę wyjaśniają policjanci Komisariatu Policji w Orzeszu. 

Galeria

Image alt Image alt

Komentarze

  • Lat long Acc 09 grudnia 2021 03:24to tutaj "normalne" ? 99,99 % jeździ pijanych & naćpanych ? z Żabik 13,11,9, ścierwo ornontowickie ? SRC 1fw2 cioteczka-kurewka naćpana ??? grześiu - kurweśiu ??? ćpunuszek - nienormalny ?

Dodaj komentarz